loader image

Nasza ekipa

Marcin Malicki

Marcin Malicki, fotograf urodzony i mieszkający w Krakowie. Jego misją jest tworzenie unikalnych treści wizualnych dla różnych marek. Specjalizuję się głównie w fotografii produktowej, wizerunkowej oraz kulinarnej. Jako fotograf reklamowy pracował dla wielu marek w tym: MOHITO, EKOPLAST, ADMIND, MAXFLIZ. W wolnym czasie szuka śniegu! Fan snowboardu i dalekich podróży!

Milena Dutkowska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale Malarstwa, kierunek Scenografia. Obecnie studentka ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku Reżyseria w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego. W 2016, za film „Zagraj ze mną” otrzymała nagrodę na 41. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Film „Bogdan i Róża” zdobył łącznie 15 nagród i wyróżnień i był pokazywany na czterdziestu festiwalach filmowych oraz zdobył nominację do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego w kategorii Najlepsza Reżyserka. Jej najnowszy film „Fikołek” miał swoją światową premierę na 23. Shanghai International Film Festival.

Coco Mayaki

Od klasyki do awangardy. Im bardziej szalony temat tym lepiej.

Łukasz Lic

Mam na imię Łukasz i od dwunastu lat zawodowo zajmuję się fotografią. W ramach mojej pracy realizuję sesje portretowe, ślubne, rodzinne, modowe i eventowe. Posiadam duże doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi, jak i małymi firmami. W studiu, które prowadzę od ponad 10 lat, zrealizowałem zdjęcia m.in. dla takich firm jak W.KRUK, Badura, Conhpol elite, Oknoplast Polska, Ferro, BRUGI, Rontil czy BIODERMA Z wielką pasją tworzę także projekty artystyczne, które realizuje z gronem zaprzyjaźnionych wizażystek,grafików, stylistów, modelek oraz modeli. Jestem członkiem grupy Łobzowska Studio od początku jej istnienia, pasjonatem sportu oraz wykładowcą akademickim.

Kolory – Studio Fotografii

Niesamowicie zdolna i wrażliwa artystka, której sprawne oko wychwytuje prawdziwe emocje oraz piękne kadry! „Na rynku profesjonalnym działam od dwóch lat. Fotografia stworzona głównie z myślą o tworzeniu pamiątkowych kadrów dziecięcych przerodziła się przede wszystkim w nurt lifestylowej fotografii rodzinnej oraz reportaże ślubne i sesje kobiece. Aktualnie prowadzę studio fotograficzne w Chrzanowie oraz wykonuję reportaże. W fotografii cenię głównie naturalność, emocje, światło oraz kolory. Zdecydowanie stawiam na sesje w stylu lifestylowym czy reporterskim, jednak z radością podejmuję się ciekawych, alternatywnych wyzwań”.

Kasia Wrona

Kasia Wrona – wizażystka, redaktorka, wykładowca oraz autorka bloga Makeup Manufacture – Kasia Wrona Makeup Artist. Swoje prace artystyczne i artykuły publikowała w takich magazynach jak LNE, MAKE-UP trendy, Magazyn Wesele, SweetWedding.pl, GLOW Mag. i wiele innych. Autorka makijaży do spotów reklamowych, sesji zdjęciowych, filmów. Jej doświadczenie poparte jest udziałem w licznych projektach medialnych, artystycznych i komercyjnych. Pracuje w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Absolwentka wielu prestiżowych szkół w Polsce, Los Angeles, Nowym Jorku i San Francisco. Pracowała na New York Fashion Week w sezonie AW 19/20 oraz dla Miss America NV. Pracuje na pokazach mody, przy sesjach zdjęciowych oraz w reklamie. Kreuje makijaże klientów indywidualnych, prowadzi zajęcia dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz autorskie kursy, kształcąc z sukcesem przyszłych wizażystów. Swoje teksty regularnie publikuje na łamach magazynu Anywhere.pl Platforma Medialna Uwielbia prowadzić warsztaty makijażu, organizuje pokazy i szkolenia. Inspirację czerpie z zamiłowania do literatury, kultury, mody oraz designu. Kocha pracę z kreatywnymi ludźmi – to daje jej energię do działania.

czarokreuje@gmail.com